Glumci sa FSU na 63. Sterijinom pozorju

/ / Vesti / 28. 05. 2018.

Mladi glumci sa Fakulteta savremenih umetnosti imaće još jednu priliku da se predstave široj publici.

Studenti druge godine glume nastupiće na 63. po redu Sterijinom pozorju u utorak, 29. maja. Oni će izvesti predstavu „Događa se u Srbiji, sada i uvek” u maloj sali Pozorišta mladih u Novom Sadu od 15 časova.

Nušićeva dela na pozornici

Ova predstava rađena je prema tekstovima Branislava Nušića i predstavlja svojevrsni kolaž najpoznatijih Nušićevih komedija, među kojima su „Ožalošćena porodica”, „Narodni poslanik” i „Sumnjivo lice”. Režiju potpisuju njihovi predavači: profesor Božidar Đurović i docent Hadži Nenad Maričić.

Predstava traje 70 minuta.

Očekujemo vas na predstavi,