Konkurs Niš Art fondacije „MLADI 2017 – OVO MENJA SVE”

/ / Konkursi / 3. 05. 2017.

Konkurs Niš Art fondacije „MLADI 2017 – OVO MENJA SVE”

Niš Art fondacija (NAF) raspisala je 11. konkurs za radove mladih umetnika u disciplinama: crtež, grafika, slika i skulptura. Pravo učešća na konkursu imaju svi mladi umetnici državljani Srbije od 18 do 35 godina starosti.

Nagradni fond od 18.000 evra

Konkurs „Mladi 2017 – Ovo menja sve” raspisan je za dodelu tri otkupne nagrade mladim likovnim umetnicima, od kojih prva iznoi 10.000 evra, druga 5.000 evra, a treća nagrada 3.000 evra (svi iznosi su bruto).

Radovi koji uđu u uži izbor biće predstavljeni na izložbama u Nišu i Beogradu i u propratnom katalogu, a prva tri rada otkupljena.

Pravila učešća

Fotografije radova (maksimum tri rada) treba poslati u digitalnoj formi u jpg formatu (maksimalna veličina fotografije 2mb) na adresu n.a.f@eunet.rs

U nazivu jpg fajla obavezno treba napisati: naziv rada, dimenzije i tehniku.

Uz radove obavezno treba priložiti prijavu za učešće na konkursu u kojoj treba navesti:

• Ime i prezime,
  • Podatke o godini rođenja,
  • E-mail adresu,
  • Kontakt adresu i telefon,
  • Podatke o delu (naziv dela, tehnika, dimenzije i cena rada).

Prijavni formular možete preuzeti putem OVOG LINKA.

Radovi koji uđu u uži izbor i koji se predaju Niš art fondaciji treba da budu adekvatno upakovani, jer u suprotnom NAF neće snositi nikakvu materijalnu odgovornost za eventualna oštećenja. Nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Konkurs je otvoren do 18. maja.

Samo učesnici konkursa koji uđu u uži izbor biće kontaktirani. Predaja radova koji su ušli u uži izbor će biti 26. i 27. maja.

Kontakt za dodatne informacije:

066/293-901; 018/293-901

Kej Mike Paligorića 6, Niš