Kreativni konkurs: Zasvetli na Dev9t!

/ / Konkursi / 5. 05. 2017.

Kreativni konkurs: Zasvetli na Dev9t!

Ili čekaš da svane, ili upališ svetlo(st)!

Plamen dev9tke je svake godine svetlo koje obasjava nove horizonte i signal da uvek može još, jer granice ne postoje. Na Dev9t su svi umetnici. Ako osećaš da je vreme da tvoja umetnost ugleda svetlost dana, prijavi se ovde i ZASVETLI NA DEV9T!

Opis konkursa

Osvetlite i vi svoje Ja i na kreativan način prenesite drugima svoju poruku i svoju istinu. Prijavite se na Dev9t, a oni će uperiti svetlost na vašu umetnost.

Svetlost je iskrena i pozitivna. Ona sija za sebe i razdvojena je od mraka, ali je u isto vreme u stalnom odnosu sa njim. Koliko je važna svetlost, važan je i mrak.

Ove godine vi i vaša umetnost će osvetliti taj mrak, jer tema je Svetlost i to u svakom mogućem obliku postojanja. Zato, zasvetlite sa Dev9t.

TVOJE STVARANJE ZA SVETLOST I SENKE ili TVOJE STVARANJE ZA DEV9T:

Ako ste stvorili umetnost kao odgovor na temu SVETLOST I SENKE ili ako ste stvorili umetnost koja se uklapa u koncept Dev9t prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave na zvaničnoj sajtu konkursa.

Rok za prijavljivanje je 20. maj.
(rok za prijavljivanje na konkurs je istekao)