Seminar „Build Yourself” u Kombank dvorani 7. decembra

/ / Vesti / 19. 11. 2019.

Seminar mladih „Build Yourself” ove godine će se održati u Kombank dvorani, u subotu, 7. decembra. Ovo je šansa za sve vas da poslušate različite govornike koji će držati predavanja koja su prilagođena interesovanjima mladih ljudi – o motivaciji, uspehu i drugim važnim aspektima.

Učešće na seminaru je besplatno za sve mlade ljude od 18 do 30 godina, a planirano je da šest predavača govori o ovim interesantnim temama. Ceo događaj traje od 12 do 17 časova.

Prijave za seminar počinju 20. novembra

Ovaj projekat nastao je s ciljem da pomogne mladim ljudima koji žele da rade na sebi. Pažljivo izabrani predavači kroz edukativno-motivaciona predavanja govore o svojim životnim iskustvima i daju korisne savete. Ličnim primerom i postignutim rezultatima ovi ljudi postali su uzori mlađim generacijama.

Tokom prethodnih seminara nastupili su: Siniša Ubović, Maja Volk, Vanja Grbić, Marko Stojanović, Živorad Vasić, Tatjana Vojtehovski, Svetislav Goncić i drugi. U narednim danima biće objavljena imena ovogodišnjih predavača.
Prijave počinju 20. novembra u 20 časova. Zainteresovani će moći da se prijave putem sajta buildyourself.rs.

Ovaj događaj svake godine privlači sve veću pažnju. Od 2015. godine više hiljada mladih je prisustvovalo seminaru i ocenili su ga najvišom ocenom. Očekuje se da će ovogodišnji broj delegata biti veći od 1.300. Do sada je seminar „Build Yourself” bio organizovan u Beogradu i Nišu.