Studenti glume zajedno na Sajmu knjiga

/ / Nagrade, Obaveštenja, Vesti / 8. 11. 2017.

Studenti prve godine glume Fakulteta savremenih umetnosti u klasi profesorke Vide Ognjenović su sa studentom demonstratorom Jovanom Todorović posetili ovogodišnji Sajam knjiga koji je držan od 22. do 29. oktobra.

Profesorka Ognjenović potpisivala je studentima novu knjigu

Studenti glume prošetali su se po halama Beogradskog sajma, posetili razne izdavače, kupovali knjige i upoznali se sa brojnim autorima koji su promovisali svoja nova izdanja.

Profesorka FSU Vida Ognjenović je na ovogodišnjem sajmu knjiga promovisala svoju novu knjigu „Maksimum” u izdanju izdavačke kuće „Arhipelag” i potpisivala ju je svojim studentima prve godine glume.

Bila je ovo još jedna prilika da se budući glumci druže međusobno, ali i sa starijim kolegama i profesorima, i da razmenjuju čitalačka iskustva.

Pogledajte fotografije sa posete studenata FSU Sajmu knjiga: