Studenti o Akademiji lepih umetnosti i multimedija

Znanja koja sam stekla tokom studija otvorila su mi vrata boljeg sveta

Fakultet savremenih umetnosti je ustanova kulture koja je meni, kao i mnogim kolegama, pružila izuzetan kvalitet obrazovanja. Kao neko ko ima izuzetnu čast i privilegiju da bude deo „umetničke elite“ ovog fakulteta, mogu reći da je FSU za mene definitivno bio pravi izbor.
Odličan nastavni kadar, vrhunski pedagozi i umetnici, kao i izuzetan prostor za rad glavne su karakteristike Fakulteta savremenih umetnosti.

Kao najveću prednost studiranja na Fakultetu savremenih umetnosti izdvojila bih pre svega kvalitet i stručnost zaposlenih. Zahvaljujući podršci izuzetnih ljudi sa FSU-a, njihovom iskustvu, znanju i velikodušnosti olakšan mi je put usavršavanja i učenja, pun ushićenja i radosti. Kolegama koji još uvek razmišljaju da li je FSU pravi izbor za njih, mogu reći da će, ukoliko se ne odluče za ovu akademiju, sebi uskratiti šansu da steknu kvalitetno znanje, pre svega upotrebljivo, kao i mogućnost da postanu vrsni umetnici sa najvećim zvanjem doktora nauka iz oblasti umetnosti.

Veštine koje sam stekla na Fakultetu savremenih umetnosti pomogle su mi da prođem u najuže krugove na brojim konkursima iz oblasti umetnosti u Srbiji i inostranstvu. FSU mi je otvorio vrata potpuno novog, boljeg sveta, u koji sam zakoračila zahvaljujući brojim priznanjima, učešću na prestižnim izložbama, kolonijama, kao i izradom slika za privatne kolekcionare.

Mersiha Prušević Dulić

FSU je nadmašio sva moja očekivanja

Fakultet savremenih umetnosti je fakultet koji je uspeo da nadmaši sva moja očekivanja! Individualni pristup studentima pomogao je da se razvijam, upijam znanja, kao i da uvek imam kome da se obratim za savet. Vrhunski profesori su uvek dostupni studentima za pitanja i pomoć, dok studentska služba u svakom trenutku brine da sve teče u najboljem redu.

Katarina Vesin

Kvalitetni profesori obezbedili su mi da se umetnički izrazim

Razlog koji me je naveo da upišem baš ovu akademiju, jeste kvalitetan kadar profesora. Pored toga, za FSU sam se odlučila zbog usmeravanja i održavanja različitog senzibiliteta svakog umetnika. Kao student slikarstva, sloboda izražavanja i realizacija raznih ideja na jedinstven način za mene su veoma važne.

Profesori i asistenti Fakulteta savremenih umetnosti su svojim pedagoškim i obrazovanim pristupom omogućili da moj svet postane stvarnost. Na Fakultetu savremenih umetnosti ćete dobiti priliku da se umetnički izrazite i obezbedite sebi svetliju budućnost.

Tanja Gligorijević

Uz FSU sam uspela da ostvarim svoje ciljeve

Fakultet savremenih umetnosti je ustanova koja već niz godina omogućava studentima različitih interesovanja da steknu sva potrebna znanja. Prijatna atmosfera među studentima, profesorima i zaposlenima vlada na Fakultetu savremenih umetnosti, a to je u današnje vreme retkost.

Studentima je omogućeno da se obrazuju uz savremene metode nastave i nekonvencionalne pristupe. Najveća prednost FSU su profesori koji koriste individualne i grupne pristupe studentima, što omogućava bolju komunikaciju i saradnju. FSU zajedno sa profesorima i brojnim institucijama kulture i javnim medijskim servisom omogućava studentima obrazovanje kroz brojne posete, teorijsku i praktičnu nastavu. Studenti imaju priliku da razvijaju i neguju svoja interesovanja i uz pomoć Fakulteta savremenih umetnosti ostvare svoje željene ciljeve.

Ono što svaki student Fakulteta savremenih umetnosti može da očekuje jeste da će steći široko obrazovanje iz različitih oblasti, iskustvo pri radu na brojnim projektima, prijateljstva i sve neophodno za dalji razvoj i napredak. Preporučujem svima koji dele ista interesovanja vezana za kulturu, umetnost i nauku da se pridruže Fakultetu savremenih umetnosti.

Sofija Milinković

Na Fakultetu savremenih umetnosti naučićete sve što vam je potrebno

Na Fakultetu savremenih umetnosti najviše su me oduševili profesori koji su uvek tu za svoje studente. Pored toga, studije na Fakultetu savremenih umetnosti su mi omogućile da upoznam mnogo ljubaznih ljudi i studiram u super okruženju. Akademiju lepih umetnosti i multimedija preporučila bih svima, jer će na ovom fakultetu naučiti sve što im je potrebno za ostvarivanje uspešne karijere, ostvariće značajne kontakte sa ostvarenim stručnjacima iz raznih oblasti.

Saša Smiljanić

FSU je mesto gde možete da napredujete uz punu podršku profesora

Fakultet savremenih umetnosti je mesto gde studenti mogu da se posvete svom ličnom napredovanju, uz punu podršku profesora. Kao najveću prednost studiranja na Fakultetu savremenih umetnosti istakao bih savremeni nastavni program i odličan nastavni kadar. Preporučio bih svima da upišu FSU zbog načina na koji se profesori odnose prema studentima i, naravno, zbog njihove stručnosti.

Nikola Joksimović

Studije na Fakultetu savremenih umetnosti su najlepši dani u mom životu

Fakultet savremenih umetnosti pružila mi je priliku da steknem vredna znanja i iskustva, kao i da upoznam stručnjake iz branše. Studiranje na Fakultetu savremenih umetnosti je bilo pravo zadovoljstvo, i zbog toga ću studentske dane provedene na FSU pamtiti kao najlepše dane u mom životu.

Ana Zgonjanin