U ponedeljak prijemni za novu klasu glumaca

/ / Uncategorized / 28. 09. 2017.

Ponedeljak, 2. oktobar, u 13h je termin poslednjeg prijemnog ispita za novu generaciju glumaca na Fakultetu savremenih umetnosti. Svi koji poseduju talenat za glumu imaju priliku da već ove godine započnu svoju glumačku karijeru, a sve što je potrebno kako biste se prijavili za prijemni ispit jeste da popunite prijavu na ovoj stranici.

FSU_prijemni_FI

Prijemni ispit održaće se u prostorijama Fakulteta savremenih umetnosti, Svetozara Miletića 12, na Dorćolu.

Prilika za sve sa glumačkim potencijalom

Dodatni termin prijemnog ispita ustanovljen je nakon ogromnog broja pristiglih prijava kandidata. Na ovaj način, svi koji poseduju glumački talenat dobijaju priliku da pokažu ono što znaju i iskoriste svoj glumački potencijal.

Kako je za glumce vrlo važan odnos koji imaju sa mentorom, ali i sa drugim profesorima na klasi, na Fakultetu savremenih umetnosti studenti su podeljeni u male grupe koje vode renomirane ličnosti filmske i pozorišne scene. Na taj način, glumci razvijaju svoj potencijal do maksimuma, a uz česte prilike za javni nastup ostvaruju prve kontakte s publikom već tokom školovanja. Saznajte više o tome kako izgleda ovaj studijski program »

Poslednja prilika da se pridružite novoj glumačkoj generaciji 2017/18. jeste ponedeljak, 2. oktobar, u 13h. Da se prijavite za prijemni ispit, popunite prijavu ovde.

Svim kandidatima želimo mnogo sreće!