Volontirajte na 66. Martovskom festivalu

/ / Konkursi / 20. 03. 2019.

Nova sjajna prilika ukazala se za studente Fakulteta savremenih umetnosti. Dom omladine Beograda poziva sve zainteresovane studente završnih godina fakulteta da volontiraju kao saradnici na 66. Martovskom festivalu – Beogradskom festivalu dokumentarnog i kratkometražnog filma.

To je sjajna prilika da iz prve ruke vidite kako izgleda organizacija jednog velikog festivala i steknete dragoceno iskustvo, da upoznate ljude koji su već napravili karijeru u toj oblasti i radite sa njima.

Za volontere potvrda o stručnoj praksi

Festival će biti održan u svim prostorima Doma omladine od 27. do 31. marta 2019. godine, a obuhvatiće projekcije filmova, radionice, otvorene razgovore sa autorima i susrete sa gostima iz sveta filmske umetnosti.

Volonteri će biti u prilici da steknu iskustva u različitim sektorima i dobiju potvrdu o obavljenoj stručnoj praksi.

Prijave su otvorene do 24. marta 2019. na ovom LINKU.

Svi prijavljeni kandidati biće pozvani na razgovor u Dom omladine Beograda i biće blagovremeno obavešteni o terminu.

Prijavite se, volontirajte i steknite značajno iskustvo, koje može biti važna stavka u vašoj radnoj biografiji.