Učestvujte u organizaciji 22. Festivala koreografskih minijatura

/ / Konkursi / 2. 10. 2018.

Budite deo 22. Festivala koreografskih minijatura (FKM). Prijavite se da volontirate na velikom međunarodnom događaju i steknite važno iskustvo i kontakte.

FKM, u organizaciji Udruženja baletskih umetnika Srbije (UBUS), predstavlja jedinstvenu manifestaciju koja promoviše koreografsko stvaralaštvo u oblasti umetničke igre.

Svi koji su zainteresovani da budu deo ovog međunarodnog događaja potrebno je da popune online prijavu najkasnije do četvrtka, 4. oktobra.

Festival se ove godine održava pod sloganom „Pronađi način i seti se. Pronađi način i piši” i, pored takmičarskog dela, ima i revijalni i prateći program. Prateći programi se održavaju od 6. do 25. oktobra u Muzeju pozorišne umetnosti i Muzeju Narodnog pozorišta u Beogradu.

Volontirajte i steknite značajno iskustvo u organizaciji velikih događaja

Učešće u ovako kompleksnoj manifestaciji, osim neprocenjivog iskustva, doneće vam i brojna poznanstva i druženje sa kolegama iz vaše branše. Zato izaberite datum koji vam odgovara i prijavite se za volontiranje na Festivalu koreografskih minijatura.

RASPORED ZA STUDENTE VOLONTERE:

• 6. oktobar, 10–17h: Naučni skup, Muzej pozorišne umetnosti, 2 VOLONTERA;
  • 7. oktobar, 17h: Predavanje, Muzej narodnog pozorišta, 1 VOLONTER;
  • 10–13. oktobar: Takmičarski program, Narodno pozorište, 10 VOLONTERA za doček takmičara na aerodromu; volonteri će biti vodiči koji će komunicirati sa takmičarima u vezi njihovih potreba i zahteva tokom boravka;
  • 10. oktobar: Doček na aerodromu i dovođenje do hostela, osnovna orijentacija u gradu;
  • 11. oktobar: Svaki takmičar ima pola sata tehničke probe za nameštanje svetla;
  • 12. oktobar, 14h: Selekcija takmičara na Sceni „Raša Plaović”, 19h: Proglašenje finalista;
  • 13. oktobar, 16h: Generalna proba, 20h: Finale takmičarsmog programa i proglašenje pobednika;
  • 18. oktobar, 18h: Promocija knjige, Muzej pozorišne umetnosti, 1 VOLONTER;
  • 22. oktobar: Revijalni program, Studentski kulturni centar, 12h: Tehnička proba, 20h: Predstava, 2 VOLONTERA.

Prijavite se za volontiranje,  naučite nešto novo, družite se i steknite iskustvo u organizaciji velikih umetničkih događaja.

Vidimo se!