Evropska kulturna akademija vas poziva na dvonedeljnu radionicu u Veneciji

/ / Konkursi / 3. 11. 2020.

Da li želite da budete u Veneciji, dok traje Bijenale arhitekture 2021. godine? Evropska kulturna akademija u saradnji sa Univerzitetom u Tartuu nudi dvonedeljnu radionicu u julu 2021.

Radionica traje od 5. do 16. jula 2021. i namenjena je svim studentima doktorskih i master studija ili nedavnim diplomcima. Ako ste zainteresovani da učestvujete, potrebno je da se prijavite najkasnije do 15. novembra 2020. godine popunjavanjem prijave na LINKU.

Razmenite znanja sa profesionalcima u umetnosti, dizajnu, medijima i arhitekturi

Venecija je možda najuglednije izgrađeno okruženje koje je svet ikada video. Pridružite se dvonedeljnom studiju u Veneciji tokom Bijenala arhitekture 2021.

Studio koristi korene i istoriju kako bi otvorio skrivene kulturne kodove ugrađene u istoriju Venecije, Vićence i Padove. Kombinuje znanje o nasleđu Paladija, Vitruvija, Leonarda itd. povezujući ga sa Venecijanskim bijenalom.

Ideja studija je da mobiliše sledeću generaciju talentovanih umetnika sa master i doktorskih studija i nedavnih diplomaca da razmenjuju znanje i iskustvo sa naprednim naučnicima i profesionalcima u umetnosti, dizajnu, medijima i arhitekturi.

Radionica je organizovana u saradnji sa dr Kärt Summatavet, Univerzitet u Tartuu, uz podršku „Kumulusa”.

Preuzmite besplatan informator Fakulteta savremenih umetnosti

NOVIlogoINFORMATOR

Unesite svoju imejl-adresu i preuzmite informator Fakulteta savremenih umetnosti, u kome ćete saznati:

• detaljan plan i program za sve smerove i profile;
  • uslove školovanja;
  • šta sve dobijate u paketu školovanja na FSU;
  • utiske studenata – vaših budućih kolega;
  • ko će biti vaši predavači;
  • dodatne pogodnosti koje ostvarujete studiranjem na FSU.

Preuzmite besplatno informator i saznajte šta sve dobijate studiranjem na Fakultetu savremenih umetnosti.