„Morska so” u utorak na FSU

/ / Nagrade, Obaveštenja / 17. 06. 2017.

Pozivamo vas da u utorak, 20. juna, u 18h pogledate ispitnu predstavu „Morska so”, koju su pripremili studenti II godine glume u klasi profesora Branislava Lečića, docenta Igora Đorđevića i saradnika Dubravke Kovjanić, uz docenta Marinu Bukvički, koja je zaslužna za scenski pokret.

Morskasoslajfna

Predstava koja je pobrala simpatije publiku

U predstavi „Morska so”, rađenoj po tekstu bugarskog pisca Emila Boneva, svoje umetničke veštine pokazuju mladi glumci:

• Danilo Petrović kao Emil
  • Vladan Vuksanović kao Dimitar
  • Hana Japundžić kao So
  • Vanja Mijatov kao Sonja
  • Ivana Antić kao Tanja

Glumačka petorka je predstavu nedavno izvela na Pozorju mladih, pratećoj manifestaciji pozorišnog festivala Sterijino pozorje, i tom prilikom pobrala brojne aplauze i simpatije publike.

Dođite na FSU u utorak, 20. juna, od 18h, da pružite podršku kolegama i odlično se provedite gledajući sjajnu predstavu „Morska so”.

Vidimo se!