STUDENTI GLUME NA POZORIŠNOM FESTIVALU „NOVI TVRĐAVA TEATAR“

/ / Izložbe-nastupi, Studenti / 26. 06. 2015.

„Otvoren prostor, širok spektar ideja“ slogan je drugog međunardnog pozorišnog festivala Novi tvrđava teatar koji će se održati od 01. do 08. jula u Vili Stanković u Čortanovcima, Tvrđavi Bač( po potrebi i SNP).

Budite na našoj strani. Radimo na isti pogon, a to je kultura. Ovogodišnji festival jači je nakon preseljenja u Čortanovce, raste i dobija na značaju. Naša ideja je da to postane tradicionalni festival regionalnog karaktera, da se povežemo sa drugim festivalima koji se održavaju na otvorenom – reči su umetničke direktorke i predsednice Saveta Festivala Vide Ognjenović.

U okviru Festivala 6.jula u 21h pod naslovom Bujica nove glumačke energije nastupiće studenti glume Akademije lepih umetnosti.