Počeo sa radom Case Study Club na FSU

/ / Vesti / 28. 04. 2023.

Prvom sastanku Case Study Cluba prisustvovali su studenti Fakulteta savremenih umetnosti i studenti Visoke škole strukovnih studija za informacione tehnologije.

Na sastanku su predstavljeni način rada kluba i sva pravila, a studentima je skrenuta pažnja na značaj timskog rada, nakon čega su uradili test čija je funkcija bila da im olakša mogućnost sagledavanja uloge koju bi u budućnosti mogli imati u timu.

Nakon toga usledila je radionica čiji je cilj bio da studenti provežbaju rad u timu, koji će predstavljati ključan faktor u svim predstojećim aktivnostima. Atmosfera je bila odlična, a studenti su pokazali veliku želju za radom, bili su aktivni i predlagali su kreativne ideje.

Dogovoren je novi termin za sastanke ovog kluba kako bi svi studenti sa Fakulteta savremenih umetnosti mogli da prisustvuju. Sledeći sastanak održaće se u petak, 12. 5. 2023, u 18 časova, u učionici M11 na ITS-u.