Dođite na predavanje prof. dr Trebješanina

/ / Obaveštenja, Vesti / 3. 07. 2017.

Pozivamo vas na predavanje prof. dr Žarka Trebješanina na temu „Jungova psihologija religije” koje će profesor održati u utorak, 4. jula, u 19h u potkrovlju zgrade Rektorata Univerziteta u Beogradu.

predavanjeJUNG740

Istaknuti psiholog o Jungovoj psihologiji religije

Istaknuti psiholog i profesor na Fakultetu savremenih umetnosti prof. dr Trebješanin održaće predavanje na kom će govoriti o psihologiji religije iz perspektive poznatog švajcarskog psihologa Karla Gustava Junga.

Predavanje je organizovano u okviru master programa Religija u društvu, kulturi i evropskim integracijama, a ulaz je slobodan za sve zainteresovane.

Dođite u utorak, 4. jula, u 19h u zgradu Rektorata i uživajte u zanimljivom predavanju našeg cenjenog psihologa prof. dr Žarka Trebješanina.

Vidimo se!