Bitef traži volontere, budite deo organizacije velikog festivala

/ / Konkursi / 19. 08. 2022.

Imate sjajnu priliku da na delu vidite kako se organizuju veliki umetnički festivali. Bitef, koji će doživeti svoje 56. izvođenje, traži volontere koji će pomoći u raznim oblastima organizacije.

Festival će se održati u periodu od 23. septembra do 2. oktobra pod sloganom „Mi – junaci rada svog”, a svi oni koji žele da volontiraju treba da se prijave najkasnije do 31. avgusta.

Pozorište, organizacija, marketing… pogledajte koje pozicije se traže

Kako bi se održala bilo koja velika manifestacija, potrebni su brojni volonteri koje zanimaju pozorište, organizacija i marketing i koji su komunikativni, snalažljivi i vredni.

Za volontiranje se mogu prijaviti studenti stariji od 20 godina koji znaju engleski i ljubitelji su pozorišta. Prijavu je potrebno poslati na imejl-adresu: nadja.marjanovic@bitef.rs, sa naznakom „Prijava za volontere// 56. Bitef”. Prijava treba da sadrži kontakt telefon, kratku biografiju sa fotografijom i naznaku za koju poziciju se prijavljujete i zašto.

Prijave treba poslati najkasnije do 31. avgusta 2022. godine.

Pozicije za koje je raspisan konkurs za volontiranje pogledajte OVDE.

Iskoristite priliku da tokom studiranja steknete važno poslovno iskustvo i vidite „iznutra” kako izgleda organizacija jednog velikog pozorišnog festivala.