Logo Međunarodne studentske nedelje „Keep going, keep growing”

Budi deo Međunarodne studentske nedelje u Beogradu

/ / Vesti / 14. 02. 2020.

Pozivamo vas da učestvujete na Međunarodnoj studentskoj nedelji (ISWiB), koja se održava od 13. do 21. jula u Beogradu. Ovaj festival već dugi niz godina okuplja preko 250 studenata iz preko 50 država širom sveta.

Informacije o održavanju Međunarodne studentske nedelje

Ove godine ISWiB obeležava 14. godinu postojanja i pod sloganom „Keep going, keep growing” studenti će moći da učestvuju u 10 zanimljivih radionica kao što su: mjuzikl, psihodrama, ekologija, startap i druge.

Mladi ljudi koji daju doprinos rešavanju najvećih problema

Fokus ovogodišnje konferencije jesu samoaktuelizacija, ohrabrivanje i priprema mladih za predstojeće promene, podsticanje da razvijaju sopstvenu ličnost i samopouzdanje i time postanu najbolja verzija sebe. Osim edukativnog programa, mladima se pruža mogućnost upoznavanja Beograda i razmena mišljenja sa vršnjacima u ambijentu oslobođenom od predrasuda, rasizma, ksenofobije, homofobije, nasilja i govora mržnje.

Ideja festivala je da se mladi u multikulturalnom okruženju bave najvećim problemima današnjeg društva i da putem radionica koje se koriste raznim metodama pruže svoj doprinos rešavanju tih problema.

Prijava u dva koraka

Proces prijave sadrži dva koraka:

• popunjavanje online formulara;
  • Skype intervju na engleskom jeziku koji će biti održan tokom februara ili marta.

Prijave su otvorene do 29. februara 2020. godine, do 23:59h, a o tome ko sve može da učestvuje i kolike su kotizacije za učešće saznajte OVDE.

Iskoristite priliku da podelite svoje ideje i stavove sa kolegama iz celog sveta, stupite u kontakt sa izvanrednim stručnjacima iz različitih oblasti i iskoristite stečeno iskustvo za lično unapređenje ili pokretanje nečeg inovativnog!