Doprinesite savremenom izgledu fasade FSU. Prijavite se na konkurs!

/ / Konkursi / 29. 11. 2022.

Fakultet savremenih umetnosti poziva vas da učestvujete u nagradnom konkursu za idejno rešenje fasade našeg fakulteta!

Konkurs je raspisan 29. novembra i prvi je u seriji dizajnerskih konkursa koji se održavaju u partnerstvu sa LINK Educational Alliance, čiji je FSU deo. Željno iščekujemo vaše predloge i kreativne ideje.

Idejno rešenje za patern fasade i nadstrešnice iznad ulaza

Potrebno je kreirati idejno rešenje za patern fasade i nadstrešnicu iznad ulaza Fakulteta savremenih umetnosti. Od učesnika se traži da ponude rešenje za patern metalne perforirane fasade i dizajn nadstrešnice kao dela arhitektonsko-volumetrijske kompozicije objekta Fakulteta savremenih umetnosti.

Objekat se nalazi na Dorćolu, u starom urbanom delu grada. Rešenje bi trebalo da sledi namenu objekta, urbane vrednosti dorćolskog okruženja, principe estetike i održivosti, te inovativni storytelling pristup.

Ko sve može da učestvuje

Pravo učešća u konkursu imaju svi zaposleni i studenti Fakulteta savremenih umetnosti, dizajneri, slikari, arhitekte i drugi zainteresovani. Može se raditi u timovima ili pojedinačno.

Konkurs je otvoren za sve. Profesionalne kvalifikacije nisu uslov. Dizajnerski predlozi se mogu razvijati pojedinačno ili timski (tim može imati najviše četiri člana).

Pobedniku konkursa vredna nagrada

Najuspešniji učesnik konkursa, čije rešenje bude odabrano, biće nagrađen novčanom nagradom u iznosu od 100.000 dinara. Fakultet zadržava pravo da ne dodeli nagradu u slučaju da se ne odabere najbolje rešenje.

Učestvujte u konkursu i doprinesite kreativnom i savremenom izgledu zgrade Fakulteta savremenih umetnosti.