FSU domaćin snimanja filma „Luda novogodišnja noć”

/ / Konkursi / 1. 11. 2022.

Producentska kuća „Innovative Production” je u saradnji sa Predragom Ćukom i Nenadom Lučićem, scenaristima filma „Luda novogodišnja noć”, odabrala Fakultet savremenih umetnosti kao mesto na kome će se snimati kadrovi njihovog filma.

Snimanje će biti održano već sredinom novembra, a otvara se mogućnost i za studente FSU da učestvuju u ovom projektu. Svi studenti koji bi želeli da učestvuju u snimanju i oprobaju se u oblastima produkcije, scenografije, rekvizita, kostimografije, glume itd. treba da pošalju svoju biografiju i motivaciono pismo na imejl-adresu nenad.lucic29@yahoo.com najkasnije do 4. novembra.

U planu je da se snimanje odvija isključivo tokom vikenda, a termini će biti naknadno saopšteni.

Romantična komedija koja će se emitovati na televiziji

Film „Luda novogodišnja noć” je romantična komedija čija se radnja odvija za doček Nove godine u Beogradu. Nikola, 23-godišnji student zaposlen kao dostavljač, neočekivano upada u najluđu noć svog života. Na putu ka otkucaju ponoći suočava se sa lekcijama o ljubavi i životu koje ga u pojedinim trenucima dovode u životnu opasnost.

Uz malo praznične čarolije, glavni junak otkriva da se hrabrost i strpljenje uvek isplate, čak i onda kad se čini da vremena više nema.

Učestvujte u ovom interesantnom projektu i steknite vredno iskustvo za vreme studija.