Konkurs Instituta „Batut” za idejno rešenje plakata na temu „Život bez duvana”

/ / Konkursi / 9. 12. 2019.

Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut” raspisao je konkurs za idejno rešenje plakata na temu „Život bez duvana”.

Na konkurs mogu da se prijave svi studenti umetničkih fakulteta, a učešće na konkursu je potpuno besplatno. Svi koji žele da učestvuju na konkursu potrebno je da radove pošalju najkasnije do 16. decembra.

Formular za prijavljivanje, kao i adresu za slanje, možete da preuzmete OVDE.

Novčane nagrade za najbolje

Radovi će biti selektovani i ocenjeni od strane stručnog žirija. Najboljih 12 radova biće nagrađeno novčanim nagradama i zajedno sa radovima iz najužeg izbora biće korišćeni za izložbe, izradu promotivnih i zdravstvenovaspitnih materijala. Prva nagrada iznosi 50.000 dinara, druga 40.000, treća 30.000, a preostalih devet nagrađenih radova dobiće po 10.000 dinara.

Ovaj konkurs Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut” raspisao je u okviru sprovođenja aktivnosti usmerenih na podsticanje mladih na učešće u prevenciji pušenja.

Prijavite se, pokažite sav svoj talenat i osvojte vredne novčane nagrade.