Konkurs poljske nacionalne agencije za akademsku razmenu

/ / Konkursi / 18. 05. 2020.

Poljska nacionalna agencija za akademsku razmenu (NAWA) u okviru Programa lične razmene studenata i istraživača raspisala je konkurs za stipendije. U okviru bilateralne saradnje, ponudili su stipendije za:

1. naučni staž u ukupnom trajanju od 32 meseca za kandidate koji poseduju diplomu visokog obrazovanja za staž u trajanju od 1 do 9 meseci;
  2. za jednosemestralne studije za 10 studenata (osnovne i master studije).

Prijavljivanje za stipendije je do 25. maja

Prijavljivanje se vrši tako što se sva dokumentacija pošalje na adresu: Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Nemanjina 22–26, 11000 Beograd, 6. sprat, krilo C, kancelarija 24 – sa naznakom: Za konkurs „Stipendije Vlade Republike Poljske / NAWA”.

Rok za prijavljivanje ističe u ponedeljak, 25. maja, u ponoć. Za sve nedoumice u vezi sa stipendijama možete se obratiti na mejl-adresu: jelena.pazun@mpn.gov.rs, a sve o konkursu možete pogledati na ovom linku.

Detaljne informacije i konkursu, propozicije i prijavni formular pogledajte na sledećim linkovima:

Svim studentima i predavačima želimo sreću ukoliko žele da se prijave na konkurs za stipendije.