Kreativni konkurs: Zasvetli na Dev9t!

/ / Konkursi / 5. 05. 2017.

Kreativni konkurs: Zasvetli na Dev9t!

Ili čekaš da svane, ili upališ svetlo(st)!

Plamen dev9tke je svake godine svetlo koje obasjava nove horizonte i signal da uvek može još, jer granice ne postoje. Na Dev9t su svi umetnici. Ako osećaš da je vreme da tvoja umetnost ugleda svetlost dana, prijavi se ovde i ZASVETLI NA DEV9T!

Opis konkursa

Osvetlite i vi svoje Ja i na kreativan način prenesite drugima svoju poruku i svoju istinu. Prijavite se na Dev9t, a oni će uperiti svetlost na vašu umetnost.

Svetlost je iskrena i pozitivna. Ona sija za sebe i razdvojena je od mraka, ali je u isto vreme u stalnom odnosu sa njim. Koliko je važna svetlost, važan je i mrak.

Ove godine vi i vaša umetnost će osvetliti taj mrak, jer tema je Svetlost i to u svakom mogućem obliku postojanja. Zato, zasvetlite sa Dev9t.

TVOJE STVARANJE ZA SVETLOST I SENKE ili TVOJE STVARANJE ZA DEV9T:

Ako ste stvorili umetnost kao odgovor na temu SVETLOST I SENKE ili ako ste stvorili umetnost koja se uklapa u koncept Dev9t prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave na zvaničnoj sajtu konkursa.

Rok za prijavljivanje je 20. maj.

Preuzmite besplatan informator Fakulteta savremenih umetnosti

NOVIlogoINFORMATOR

Unesite svoju imejl-adresu i preuzmite informator Fakulteta savremenih umetnosti, u kome ćete saznati:

• detaljan plan i program za sve smerove i profile;
  • uslove školovanja;
  • šta sve dobijate u paketu školovanja na FSU;
  • utiske studenata – vaših budućih kolega;
  • ko će biti vaši predavači;
  • dodatne pogodnosti koje ostvarujete studiranjem na FSU.

Preuzmite besplatno informator i saznajte šta sve dobijate studiranjem na Fakultetu savremenih umetnosti.