Kreirajte logotip za Evropsku energetsku nagradu u Srbiji (EEAS)

/ / Konkursi / 15. 10. 2020.

Dragi kreativci, evo još jedne prilike da se istaknete. Otvoren je konkurs za sve studente umetničkih, dizajnerskih i arhitektonskih fakulteta za kreiranje logotipa za Evropsku energetsku nagradu u Srbiji (EEAS).

Pobednike konkursa očekuju vredne nagrade, a konkurs je otvoren do 31. oktobra i odvijaće se u dve faze.

Potrebno je da svi koji žele da učestvuju dostave odgovarajuće samostalno razvijene i dizajnirane logotipe za Evropsku energetsku nagradu u Srbiji (EEAS). EEAS predstavlja sistem upravljanja energijom i sertifikaciju zasnovanu na međunarodno primenjenoj Evropskoj energetskoj nagradi (EEA).

Pobedniku nagrada od 500 švajcarskih franaka

Pobednik konkursa biće nagrađen novčanom nagradom u iznosu od 500 švajcarskih franaka (CHF). Pobednik će takođe dodeliti ekskluzivna prava korišćenja razvijenog logotipa Evropskoj energetskoj nagradi u Srbiji i MEEMP-u. Proces izrade i odabira biće podeljen u dva kruga. Prvi krug je otvoren za sve zainteresovane studente da podnesu svoje predloge, dok će drugi krug biti otvoren za odabrane finaliste da dorade svoje nacrte na osnovu povratnih informacija od strane žirija.

Prvi krug se završava 31. oktobra, a od svih pristiglih predloga biće izabrano 2–5 najboljih za drugu fazu konkursa najkasnije do 15. novembra 2020. godine. Svi kandidati koji uđu u uži izbor imaće dve nedelje za izradu konačnih predloga logotipa na osnovu povratnih informacija od strane žirija. Pobednik će biti izabran do 7. decembra 2020. godine. Nagrađeni logotip koristiće se isključivo u svrhe predstavljanja Evropske energetske nagrade u Srbiji (EEAS).

Šire o konkursu, kako prijave treba da izgledaju i koje su obaveze učesnika možete pročitati OVDE.

Učestvujte u konkursu, pokažite svoju kreativnost i inovativnost. Srećno!