Kreirajte najbolju novogodišnju čestitku za Fakultet savremenih umetnosti

/ / Konkursi / 7. 12. 2018.

Fakultet savremenih umetnosti raspisao je konkurs za najlepšu novogodišnju čestitku! Ovo je prava prilika za sve studente FSU da pokažu svu svoju kreativnost! Pozivamo vas da kreirate najlepšu novogodišnju čestitku, koju ćemo za vreme novogodišnjih praznika poslati svim prijateljima i saradnicima fakulteta. Želimo sa svima da podelimo koliko su naši studenti sjajni i talentovani.

Budite kreativni, maštoviti i originalni kako bismo na najlepši način predstavili duh našeg fakulteta.

Konkurs traje do 20. decembra, do kada treba da pošaljete sve svoje radove, a pobednik će biti proglašen 24. decembra.

Uslovi konkursa za studente:

• Pravo učešća imaju samo studenti FSU.
  • Novogodišnja čestitka mora da sadrži logo FSU, koji u vektorskom obliku možete preuzeti OVDE.
  • Čestitka može biti realizovana na formatu A5 (21x15cm), horizontalno ili vertikalno. Format može biti uži ili širi, ali se mora uklopiti u format A5.
  • Tehnike u kojima se čestitka može realizovati su sve tehnike vizuelnih umetnosti, od digitalnih crteža do najklasičnijih grafičkih i slikarskih tehnika.
  • Digitalne radove pošaljite u vektoru ili bitmapi. Ostale fotografišite i pošaljite ih u digitalnoj formi ili preko www.wetransfer.com.
  • Radove šaljete na: konkurszakreativce@fsu.edu.rs.
  • Svaki učesnik ima pravo da pošalje više idejnih rešenja.
  • Krajnji rok za predaju radova: četvrtak, 20. 12. do ponoći.
  • Pobednik će biti proglašen u ponedeljak, 24. 12.

Kreirajte, dizajnirajte, crtajte i pokažite sav svoj talenat. Pobednički rad sa potpisom autora će se štampati i slati digitalnim putem na brojne adrese prijatelja i saradnika fakulteta.

Radujemo se svim vašim radovima!

Srdačno,