Kreirajte originalan dodatak za novi Galaxy Z Flip4 preklopni telefon

/ / Konkursi / 27. 10. 2022.

Volite gedžete i tehnologiju? Pokreće vas kreativnost i razmišljate inovativno? Onda je nagradni konkurs „Inspired by You” kompanija BURO. i Samsung pravi izbor za vas.

Vaš zadatak je da kreirate originalan i jedinstven dodatak za novi preklopni telefon Galaxy Z Flip4. Od vas se, pored originalnosti, traži i da rešenje koje ponudite bude funkcionalno (dodatak mora da bude funkcionalan uz telefon).

Šta sve može da bude dodatak za mobilni telefon

Pre kreiranja svog rešenja, detaljno se upoznajte sa specifikacijama modela telefona za koji kreirate dodatak. Evo nekoliko ideja kada je reč o tome šta se sve može smatrati kreativnim gedžetom za telefon:

• nešto što je fiksirano na telefon (primer: kaiš ili vezica);
  • nešto u šta se telefon može staviti (primer: ruksak ili torbica);
  • artikl koji služi za odlaganje telefona na stolu, uz krevet i slično.

Kako se možete prijaviti i šta su nagrade

Prijavite se putem stranice „Inspired by You”, gde ćete pronaći i sve dodatne informacije u vezi sa konkursom, telefonom, nagradama, kao i inspiraciju na osnovu prethodnih rešenja raznih dizajnera.

Rok za prijavu na konkurs i slanje radova je 23. novembar.

Najuspešnije na konkursu očekuju sledeće nagrade:

1. mesto – nagradno putovanje u Milano, prestonicu mode i dizajna, u vrednosti od 150.000 dinara, kao i jedan dan na događaju „Milano Fashion Week 2023” u sklopu nagradnog putovanja i Galaxy Z Flip4 preklopni pametni telefon;
  2. mesto – Samsung Galaxy Watch5 i Samsung Galaxy Buds2 Pro slušalice;
  3. mesto – Samsung Galaxy Watch5 i Samsung Galaxy Buds2 Pro slušalice.

Ako osvojite prvu nagradu, vaš dizajn će ići u produkciju i biće deljen korisnicima novog modela telefona u radnjama, jer organizatori konkursa žele da podrže vašu kreativnost i vaš trud.

Više o propozicijama, načinu slanja radova i sastavu žirija saznajte OVDE.

Želimo vam mnogo sreće na konkursu!