LINK eSports učestvovao na Games.CON-u 2022

/ / Vesti / 30. 11. 2022.

LINK eSports je učestvovao na ovogodišnjem festivalu „Games.CON”, koji je održan u periodu od 25. do 27. novembra na Beogradskom sajmu.

Kako je ovo najveći e-sport događaj kod nas, članovi LINK eSportsa su uzeli učešće kao takmičari u raznim disciplinama. Neke od disciplina u kojima su naši igrači pokazali izuzetan takmičarski duh i ostvarili sjajne rezultate su Valorant, TFT, FIFA, CS: GO, Tekken i Mortal Kombat 11.

Izvanredna fer-plej igra i sjajni rezultati naših gejmera

Istaknuti LINK e-sportisti ove godine su bili Nemanja Jokić i Bojan Vaselek, studenti ITS-a. Nemanja je na FIFA turniru stigao do četvrtfinala i time se kvalifikovao u najboljih osam od ukupno sto dvadeset osam takmičara. Bojan je učestvovao na TFT turniru, gde je stigao do istog nivoa takmičenja, na kome je za samo jedan bod propustio plasman u polufinale.

Bilo je ovo jedno odlično iskustvo za sve članove LINK eSportsa i ponosni smo što smo na ovako veliki događaj izašli sa ekipama ambicioznih igrača koji su kroz takmičarski e-sport pokazali izvanrednu fer-plej igru i postigli sjajne rezultate.

Atmosferu samog događaja možete pogledati u galeriji fotografija.