LINKgroup učesnik na najvećem regionalnom onlajn sajmu poslova

/ / Vesti / 19. 10. 2022.

LINKgroup je učesnik-izlagač na Regionalnom sajmu poslova, koji organizuju najveći regionalni sajtovi za zapošljavanje: poslovi.infostud.com iz Srbije, mojposao.net iz Hrvatske, mojposao.ba iz Bosne i Hercegovine, vrabotuvanje.mk iz Severne Makedonije i deloglasnik.si iz Slovenije. Ovaj, najveći onlajn regionalni sajam poslova realizuje se u periodu između 17. i 21. oktobra 2022 godine. Prethodne godine sajam je zabeležio više od 580.000 poseta i preko 4.500.000 pregleda štandova, od čega čak 285.000 čine posete kandidata iz Srbije. Ove godine se na štandovima više od 60 najznačajnijih poslodavaca iz naše zemlje očekuju još bolja posećenost i pregled štandova.

Štand LINKgroup se nalazi na sledećem linku, na kom se zainteresovani posetioci mogu upoznati sa radom grupe, kao i sa otvorenim pozicijama u okviru obrazovnog sistema LINK Educational Alliance kada je reč o segmentima poslovne podrške, K–12, visokog obrazovanja i profesionalne edukacije.