Logo kozmetike „Nobako” u izvedbi studentkinje FSU

/ / Vesti / 6. 01. 2022.

Dejana Mitrović, studentkinja grafičkog dizajna na FSU, uspela je da već tokom prve godine studija primeni stečeno znanje u praksi. Njeno rešenje za logo kozmetičkih proizvoda „Nobako” izabrano je kao najuspešnije i kozmetiku sa logom koji je ona dizajnirala već možete pronaći na policama drogerija.

Ponude za nove saradnje

Njen uspeh je još veći ako se zna da je svoje rešenje napravila bez prethodnog iskustva sa grafičkim dizajnom, jer nije završila srednju školu za grafički dizajn.

– Veliki broj ljudi mi se javio na „Instagramu” sa komentarima punim oduševljenja, ali i sa ponudama za saradnju. Nadam se da me čeka još mnogo sličnih projekata – objasnila je Dejana.