Naši nastavnici i studenti na obuci za recenzente NAT-a

/ / Vesti / 9. 12. 2022.

Radi izbora kandidata za recenzente u postupku akreditacije visokoškolskih ustanova i studijskih programa i spoljašnje provere kvaliteta visokoškolskih ustanova u Republici Srbiji i utvrđivanja Liste recenzenata Nacionalno telo za akreditaciju i obezbeđenje kvaliteta u visokom obrazovanju (NAT), po konkursu koji je ovo telo raspisalo sredinom godine, za recenzente je odabralo i nastavnike i studente Fakulteta savremenih umetnosti i Visoke škole strukovnih studija za informacione tehnologije.

Naši nastavnici i studenti, shvatajući ovaj poziv kao veliku čast, ali i veliku odgovornost, studiozno pristupaju svim svojim obavezama.

Naši nastavnici i studenti prisustvovali su radionici za recenzente koju je organizovalo Nacionalno telo za akreditaciju, a na kojoj su zajedno sa 600 recenzenata iz cele Srbije dobili jasne instrukcije i resurse za posao koji im je poveren javnim pozivom. Želimo svim recenzentima, kao i visokoškolskim ustanovama, mnogo uspeha u radu!