Obaveštenje o junskom ispitnom roku

/ / Uncategorized / 19. 05. 2017.

Obaveštenje o junskom ispitnom roku

Obaveštavamo sve studente Akademije lepih umetnosti i multimedija da će se junski ispitni rok održati u periodu od 26. juna do 15. jula 2017. godine.

Studenti koji žele da polažu ispite u ovom roku treba da ih prijave u periodu od 9. do 16. juna 2017. godine.

Prijavljivanje i uplata ispita

Kao i do sada, cena prijave zavisi od toga koji put prijavljujete ispit:

• Prvo prijavljivanje – besplatno
  • Drugo prijavljivanje – 10 evra
  • Svako sledeće – 20 evra

Za prijave nakon isteka roka za prijavu, cena ispita je 20 evra. Svi koji ispit ne prijavljuju prvi put ili ga prijavljuju sa zakašnjenjem, odgovarajući novčani iznos treba da uplate u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu NBS na dan uplate.

Podaci za uplatu su sledeći:
Tekući račun: 250-1430000015150-74
Poziv na broj: Broj indeksa

Svim studentima želimo mnogo uspeha i odličnih ocena u predstojećem ispitnom roku!