Održan trening za LINK e-sportiste pod sloganom „Da se umrežimo”

/ / Vesti / 20. 03. 2023.

Udruženje „LINK eSports” je do sada organizovao brojne događaje koji su podrazumevali nadmetanja ili saradnju u najpopularnijim e-sportskim disciplinama. Ovaj put „LINK eSports” je organizovao nadmetanja u sportovima poput odbojke, badmintona i stonog tenisa u vidu prijateljskih igara čiji je cilj fizička aktivnost i održavanje dobrog zdravlja naših e-sportista.

Kako su zdravlje i zdrave navike vrednosti koje „LINK eSports” ceni, ovakav događaj je bio sjajna prilika za unapređivanje saradnje i timskog rada kroz učestvovanje u raznim sportovima.

Zadovoljstvo nam je da vidimo da je akcija poput organizovanog sportskog treninga naišla na interesovanje naših članova, a planiramo još sličnih sportskih aktivnosti u budućnosti.