Održana još jedna inspirativna Design Lab sekcija na ITS-u

/ / Vesti / 23. 01. 2024.

U petak, 19. januara, održana je kreativna radionica kao aktivnost u okviru Design Lab sekcije. Glavni cilj ove radionice bio je stvaranje vizuelnog identiteta za novi broj ITS magazina i studenti su se zaista istakli svojim angažmanom i kreativnošću.

Tokom radionice studenti su pažljivo analizirali različita rešenja i ideje kako bi osmislili jedinstven dizajn. Fokus je bio na prelomu stranica i usklađivanju tekstualnih celina, što je ključno za stvaranje privlačnog i funkcionalnog magazina. Ova sekcija je bila i prilika za neformalnu interakciju među članovima sekcije, ali i za promociju kolaborativnog rada i kreativne inicijative.

Ono što treba istaći jeste da će ovaj broj biti poseban i jedinstven zahvaljujući trudu i kreativnosti samih studenata.

Sa nestrpljenjem iščekujemo novi broj ITS magazina, jer smo uvereni da će čitaoci i zajednica biti oduševljeni ovim izvanrednim izdanjem koje je nastalo zahvaljujući talentu i entuzijazmu studenata u okviru Design Lab sekcije.