Otvorena Velika godišnja izložba studenata FSU – „Kreativnost je košnica ideja”

/ / Vesti / 27. 06. 2022.

Fakultet savremenih umetnosti je u petak, 24. juna, bio prava košnica! Otvorena je Velika godišnja izložba radova studenata likovnih umetnosti i dizajna, koju ove godine opisuje slogan „Kreativnost je košnica ideja” #BEECREATIVE #BEEARTISTIC #BEEYOURSELF.

Posetioci su, uz mnogo dobre muzike, mogli da uživaju u delima studenata osnovnih, master i doktorskih studija, a po završetku otvaranja svi prisutni su se pridružili velikoj žurki.

Linija koja se pruža do svih izlagačkih prostora Fakulteta vodi sve posetioce na putovanje kroz razmišljanje i odrastanje jedne generacije studenata. Prisutni su kreativnost, eksperiment, nove tehnologije, ali i jedno studiozno praćenje istorije umetnosti, bez čijeg poznavanja ne možemo kreirati novu vizuelnost.

Izložbu možete pogledati celog leta

Izložbu ćete moći da pogledate tokom celog leta, odnosno do 1. septembra 2022, u prostorijama fakulteta, gde ćete ujedno biti u prilici da vidite kako rade naši studenti, autori izloženih radova.

Posetite FSU na adresi Svetozara Miletića 12, u Beogradu, i uživajte u njihovim idejama i talentu kojima menjaju savremenu umetničku scenu.

Pogledajte kako je bilo na otvaranju Velike godišnje izložbe studenata vizuelnih umetnosti u petak, 24. juna, od 18:00.