Otvorene prijave za radionicu ekološkog i antropološkog filma „Kino-eko” za 2023. godinu

/ / Uncategorized, Vesti / 10. 02. 2023.

Fakultet savremenih umetnosti vas poziva da se prijavite za učešće na radionici dokumentarnog filma „Kino-eko” u organizaciji Doma kulture „Studentski grad”. U fokusu trećeg izdanja ove radionice biće prostori Ovčarsko-kablarske klisure i okoline Čačka.

Učešće na radionici je besplatno

U toku radionice učesnici će imati priliku da nauče mnogo više o prirodi dokumentarnog filma, njegovom jeziku, procesu stvaranja ideje, a nešto kasnije i o procesu njene realizacije. Biće im obezbeđena oprema, te mogu samostalno snimiti film, dok podršku montaže pruža Dom kulture „Studentski grad”. Prijava i samo učestvovanje na radionici su besplatni!

Prijavite se za učešće na radionici putem linka.