Pogledajte radove studenata vizuelnih umetnosti uz stručno vođenje kroz izložbu

/ / Vesti / 1. 07. 2022.

Sreda je dan za umetnost! Pozivamo vas da u sredu, 6. jula, od 18:00, ili naredne srede, 13. jula, u isto vreme, posetite Fakultet savremenih umetnosti (Svetozara Miletića 12) i pogledajte Veliku godišnju izložbu studenata vizuelnih umetnosti uz stručno vođenje.

Ceo fakultet pretvoren je u izložbeni prostor, a kako biste lakše mogli da ispratite sva izložena dela, organizovano je stručno vođenje kroz izložbu. Vaš domaćin biće profesori sa svih departmana čiji su studenti učestvovali u izložbi.

Prijavite se za stručno vođenje kroz izložbu »

Uživajte u stvaralaštvu studenata vizuelnih umetnosti

Postavku ćete moći da pogledate u prostorijama FSU svakog radnog dana tokom celog leta, sve do 1. septembra.

Budite gosti studenata i profesora FSU, koji će vas provesti kroz Veliku godišnju izložbu studenata likovnih umetnosti i dizajna. Saznajte na koji način rade i stvaraju naši studenti, kako izgledaju njihove ideje i razmišljanja i uživajte u jedinstvenim umetničkim delima.

Kroz završnu izložbu vidljiv jednogodišnji rad studenata i njihovih profeosra

Fakultet savremenih umetnosti prezentacijom godišnje produkcije svojih studenata veoma temeljno pravi analizu minulog rada. Takođe, kao što ga sam naziv definiše, kreira sistem savremenog obrazovanja i uvek pravi novi iskorak u tom razvoju. Činjenica je da je u vizuelnim umetnostima sve očigledno i prikazani rezultat se ne može relativizovati, te ova izložba najviše govori o kvalitetu Fakulteta savremenih umetnosti.

Prijavite se i dođite da uživate u umetnosti koju su kreirali studenti FSU.

Čekamo vas na izložbi!