Poziv na ispitnu predstavu „Bliskost” – 29. jun, Pan teatar

/ / Vesti / 27. 06. 2024.

Pozivamo vas na ispitnu predstavu studenata treće godine glume Fakulteta savremenih umetnosti u klasi prof. Irfana Mensura i asistenta Srđana Ivanovića. Predstava „Bliskost” autora Patrika Marbera održaće se 29. juna u Pan teatru sa početkom u 20.30.

O predstavi

„Bliskost” je drama koja se bavi preplitanjem i životnim pričama dva mlada para. Ana radi kao fotograf i udata je za Larija, koji je doktor. Oni su prosečan bračni par, sa svojim svakodnevnim razmiricama. Međutim, kada Ana upozna mladog pisca Dena, a Lari striptizetu Alisu, njihov odnos će biti poljuljan. Alisa i Den su bili u vezi, ali se on zaljubljuje u Anu, koja ga je fotografisala za naslovnicu njegove nove knjige. Povređen i prevaren, Lari pronalazi utehu u naručju atraktivne striptizete.

Uloge tumače:

• Anđela Janković (Alisa);
  • Sara Jović (Ana);
  • Petar Milunović (Den);
  • Petar Racić (Lari).

Očekujemo vas da zajedno uživamo u ovoj intrigantnoj drami i podržimo mlade talente u njihovom umetničkom izrazu.