Predstava „Ja” na sceni Jugoslovenskog dramskog pozorišta

/ / Vesti / 17. 06. 2022.

Studenti prve godine glume Fakulteta savremenih umetnosti pozivaju vas na izvođenje svoje završne predstave „Ja”, koja će se odigrati na Sceni „Studio” Jugoslovenskog dramskog pozorišta u ponedeljak, 20. juna, od 18:00. Ulaz na predstavu je besplatan.

Klasa koju predvodi naš proslavljeni glumac Irfan Mensur, a asistira mu Srđan Ivanović, spremila je predstavu koja na najbolji način oslikava sve ono čime su se bavili na prvoj godini glume.

Ja kao centralni motiv predstave

U predstavi učestvuje 16 studenata: Aleksandra Sinđelić, Anđela Janković, Dunja Stanković, Isidora Jejinić, Luna Nikolić, Maša Savić, Negovan Antonijević, Nikola Bošković, Petar Milunović, Petar Račić, Sara Jović, Sara Pečurica, Tamara Petrović, Tijana Bogdanović, Uroš Papić, Vuksan Mitrović.

Predstava sadrži tri segmenta:

• „Ja i dijalog” („Maslačak i retard”, Mladen Popović);
  • „Ja i ispovest” (samostalni rad);
  • „Ja i kabare” (profesor, asistent i studenti, muzika Sanje Ilića, tekst songova Irfana Mensura).

Dođite u ponedeljak u 18:00 u Jugoslovensko dramsko pozorište da uživate u glumi mladih studenata FSU.

Vidimo se!