Prijavite se za plaćenu praksu u agenciji „Nomad Accessorize” na pozicijama content creatora i grafičkog dizajnera

/ / Konkursi / 8. 02. 2022.

Agencija „Nomad Accessorize” raspisala je konkurs za plaćenu praksu za dve pozicije: content creator i grafički dizajner. Obe pozicije uključuju i mogućnost zaposlenja nakon završetka prakse u zavisnosti od toga kako se pokažete i snađete na praksi.

Content Creator – stvaraj kreativne sadržaje u vidu fotografije i videa

Ova pozicija podrazumeva pravljenje kreativnih sadržaja u vidu fotografija i videa za različite online platforme. Naučićete dosta o poslu kroz konkretne zadatke i uz mentorstvo stručnjaka iz ove oblasti. Zahvaljujući tome, napravićete bogat portfolio, koji će vam pomoći u daljoj karijeri, a ako se stvore uslovi, možete postati stalni član agencije.

Šta je potrebno da znate za ovu poziciju?

• Da znate da radite u programima „Photoshop” i „Lightroom”
  • Da imate osnovno poznavanje rada u programu za montažu „Premiere Pro”
  • Da znate da rukujete DSLR aparatom

Grafički dizajner – napravite kreativno rešenje za online platforme, ali i štampani materijal

Kao grafički dizajner, aktivno ćete učestvovati u izradi različitih rešenja, kako za digitalne platforme tako i za štampane proizvode. Kako „Nomad Accessorize” veoma brzo raste i širi svoj asortiman, imaćete priliku da budete autori nekih novih popularnih proizvoda koje će koristiti mnogo ljudi.

Šta je potrebno da znate za ovu poziciju?

• Da znate da koristite programe „Illustrator”, „Photoshop” i „InDesign”. Na praksi ćete raditi u jednom od najpopularnijih programa danas, a to je „Procreate”, koji je dostupan na iPadu
  • Da umete da sprovedete projekat od ideje do realizacije
  • Da znate da pripremite fajl za štampu i poznajete razlike između rada sa vektorima i bitmapama
  • Da aktivno učestvujete u iznošenju svojih ideja

Kako da se prijavite?

Potrebno je da svoj CV i portfolio sa radovima pošaljete najkasnije do 20. februara, na imejl-adresu:
info@accessorize.rs. Detaljnije o uslovima konkursa, tome šta praksa obuhvata i na čemu ćete sve raditi, pročitajte OVDE.

Želimo vam mnogo sreće na konkursu.