Prijemni iz glume – junski rok

/ / Vesti / 28. 05. 2018.

Prijemni ispit iz glume u junskom upisnom roku održaće se u dva dana – sredu i četvrtak, 6. i 7. juna.

Kandidati će ispit polagati u prostorijama Fakulteta savremenih umetnosti (Svetozara Miletića 12), a oba dana ispit počinje u 11 časova.

Prvog dana ispita, 6. juna, kandidati će pokazati svoje glumačko umeće, dok je drugog dana na programu ispit iz scenskih sposobnosti, i to po sledećem rasporedu:

– Scenske igre: 11:00–12:00h,
– Scenske borbe i akrobatika: 12:00–13:00h,
– Scenski pokret: 13:00–14:00h.

Prijave za junski rok već pristižu, a svi zainteresovani koji se još nisu prijavili to mogu da učine klikom na dugme:

Svim kandidatima želimo mnogo sreće na predstojećem prijemnom ispitu!