Prisustvujte ispitu nove generacije glumaca

/ / Uncategorized / 8. 02. 2017.

ispit_studenata_prve_godine

Pozivamo vas da u sredu, 8. februara, u 14h dođete i podržite studente I godine glume u klasi profesora Božidara Đurovića i asistenta Hadži Nenada Maričića, koji će javno polagati ispit iz glume.

Ispit će biti održan na Akademiji lepih umetnosti i multimedija – Classroom 203.

Vredan trud nakon prvog semestra se isplatio

Studenti Radomirka Šarić, Branka Milović, Marija Vujinović, Milan Tošić, Aleksa Raičević, Nenad Petrović, Olivera Grujić, Marija Stanković, Katarina Jevtić, Stefan Stanojević, Jovana Stevanović, Nina Stamenković, Milica Marjanović, Strahinja Padežanin, Jovana Golubović, Jovana Tomičić, Katarina Živković i Marko Nikolić pokazaće kakva su sve znanja i veštine stekli tokom prethodnog semestra kroz 8 tematskih celina.

U prvom delu zanimljivog programa koji su pripremili, studenti će vam kroz igru pokreta, osvajanje scene i snagu govora pokazati glumačke veštine koje su stekli, a zatim će izvesti nekoliko odlomaka iz poznatih dela Čehova i Beketa, kao i kratak dečiji program.

Pridružite nam se u publici i podržite buduće glumce.

Studentima želimo mnogo uspeha na ispitu, a vama odličan provod i uživanje!