RADIO BEOGRAD 2 RASPISUJE KONKURS ZA NAGRADU „NEDA DEPOLO” ZA NAJBOLJA STUDENTSKA RADIOFONSKA OSTVARENJA

/ / Konkursi / 9. 08. 2022.

Radio Beograd 2 raspisao je konkurs za nagradu „Neda Depolo” za najbolja studentska radiofonska ostvarenja ove godine. Cilj konkursa je da motiviše mlade umetnike zvuka da stvaraju, otkriju nove načine izražavanja i pronađu svoj stil.

Pokažite svoju smelost i inovativnost putem zvuka

„TV daje svima sliku, radio oslikava milion slika u maštama milion ljudi.” – Pegi Nunan

Nagrade za pobednike

Priznanje se dodeljuje za kreativni doprinos radio-izrazu.
Prva nagrada sastoji se od povelje i 1.000 evra iz Fonda „Neda Depolo”.
Druga i treća nagrada sastoje se od povelje i digitalnog snimača zvuka, koji daruje firma Kompani digiTV iz Beograda.

Kako da se prijavite

U obzir dolaze radiofonska ostvarenja svih žanrova nastala u periodu od 1. septembra 2021. do 31. avgusta 2022. godine. Prijave za konkurs mogu podneti studenti svih univerziteta u Srbiji koji su državljani Republike Srbije i mlađi od 35 godina.

Prijavu za konkurs, rad (na srpskom jeziku) snimljen na CD-u, u audio-formatu, i sinopsis potrebno je dostaviti do 1. septembra Sekretarijatu Radio Beograda 2 (lokal sa portirnice Radija 3170), radnim danom od 9:00 do 15:00 ili poslati poštom na adresu: Radio Beograd 2, Hilandarska 2, 11 000 Beograd, sa napomenom: za konkurs „Neda Depolo”.

Prijavu za konkurs možete preuzeti na sajtu: www.radiobeograd.rs.
Dodatne informacije možete dobiti preko telefona 011/65-53-170.