Sara Tanasković deo izložbe „Nevidljivi portret” u Paviljonu „Cvijeta Zuzorić”

/ / Vesti / 18. 03. 2022.

Studentkinja grafičkog dizajna na FSU Sara Tanasković prošle godine je učestvovala na Prolećnoj izložbi u Paviljonu „Cvijeta Zuzorić”, koja je imala naziv „Nevidljivi portret”.

Ova izložba nastala je u specifičnim uslovima, posle požara koji se desio u ovoj galeriji, i realizovana je u mraku ili polumraku. Sarin rad nosi ime „New age sun” i sa ostalim učesnicima ove izložbe dobila je priznanje laureata.

Član organizacionog odbora radne grupe ULUS mladih

Mlada umetnica sa FSU jedna je od četiri člana organizacionog odbora radne grupe ULUS mladih. Učestvovala je i na prvoj međunarodnoj izložbi u Solunu u „Thessaloniki Photography Centeru” na izložbi „Artists book”.