Stefan Fišer gradi glumačku karijeru tokom studija

/ / Vesti / 22. 03. 2022.

Mladi student glume sa Fakulteta savremenih umetnosti počeo je da gradi svoju glumačku karijeru od početka studija. Prve nastupe zabeležio je u nekoliko studentskih filmova kao što su „Bićemo bogati” i „Dobra ponuda”, rediteljke Ane Banduke, koji su snimani u novembru 2020. godine.

Epizodnu ulogu zabeležio je u seriji „Deca zla”, koju je režirao Ivan Stefanović u izdanju produkcijske kuće „Firefly”, a koja će se prikazivati na Radio-televiziji Srbije. Prošlo leto u Herceg Novom odigrao je i ulogu u filmu „Čekaj me i vratiću se”, u režiji Borka Brajovića. Ovaj film je imao svoju premijeru u februaru na Danima mimoze 2022.

Stefan je najbolji primer kako studenti Fakulteta savremenih umetnosti stiču preko potrebno iskustvo još tokom školovanja i beleže javne nastupe i tako obogaćuju svoj portfolio. Stefanu želimo da nastavi u ovom ritmu i da nas obraduje nekom novom premijerom uskoro.