Student FSU Milan Tošić beleži impresivne uspehe na filmu i televiziji i sa spremnošću prihvata nove karijerne izazove

/ / Vesti / 9. 06. 2023.

Milanu Tošiću, studentu dramskih umetnosti, u procesu kreiranja glumačkog identiteta pomoglo je sve što je naučio tokom studiranja na Fakultetu savremenih umetnosti.

Sve sto sam naučio na Fakultetu savremenih umetnosti od svojih profesora zajedno sa ličnim iskustvom iz glumačkih angažmana i savetima starijih kolega uložio sam u svoj glumački identitet, koji predstavlja moj osnovni resurs.

Mislim da sam stekao solidno iskustvo – pozorišno, filmsko i televizijsko, ali kao što je poznato, glumac uči do kraja života, a ja sam spreman da stalno kroz nove projekte i izazove učvršćujem arhitekturu svog glumačkog potencijala.

Milan Tošić

Milan se može pohvaliti učešćem u realizaciji brojnih projekata:

• „Istine i laži” – Haker Miloš;
  • „Crveni mesec” – Recepcioner;
  • „Jugoslovenka” – Pukovnik;
  • „Dinastija” – Konjušar Toni;
  • „Igra sudbine” – Profesor;
  • „Srce zločina” – Karatista;
  • „Klan” – Radnik;
  • „Urgentni centar” – Zdravko;
  • „Švindleri” – Pera Palamar;
  • „Aviondžije” – Štreber;
  • „Sinđelići” – Mihajlo;
  • „Hotel Beograd” – Recepcioner;
  • „Od jutra do sutra” – Nemanja;
  • „Momak i devojke” – Košarkaš Daca;
  • „Putnik” – Nikola Tesla;
  • „Karmen” – Zuniga, Rossi fest, Narodno pozorište;
  • autorska emisija sa preko 50 epizoda „Od kafane do kafane” na kanalu Agro TV;
  • preko tri hiljade odigranih dečjih predstava u Srbiji, regionu i Oslu.

Čestitamo Milanu na dosadašnjim uspesima i želimo mu mnogo sreće u daljem karijernom putu!