Studenti dizajna enterijera u poseti salonu keramike „Lemit”

/ / Vesti / 17. 05. 2022.

Studenti dizajna enterijera nastavljaju sa praktičnom nastavom. Nakon što su studenti prve godine posetili salon „Tarkett”, druga godina je u četvrtak i petak, 12. i 13. maja, boravila u salonu keramike „Lemit”.

Profesorka Jelena Stepanov odvela je svoje studente na praktično predavanje na kojem ih je upoznala sa tržištem dizajna enterijera i aktuelnim trendovima u ovoj oblasti, kako bi im profesionalni početak bio što lakši i uspešniji.

Stručno predavanje i vođenje kroz salon

Ova praktična nastava organizovana je u okviru predmeta Tehnike prezentacije, a studenti su imali stručno predavanje i organizovano vođenje kroz salon. Domaćini, Aleksandra Paranos, Vladimir Kankaraš i Ksenija Zdravković, upoznali su studente sa novim trendovima, kao i sa osnovnim elementima svakog uspešnog rešenja enterijera.

Pogledajte kako je bilo u poseti salonu „Lemit”.