Studentkinja grafičkog dizajna Sara Tanasković autorka FSU novogodišnje čestitke

/ / Vesti / 27. 12. 2019.

Fakultet savremenih umetnosti i ove godine je organizovao takmičenje među svojim studentima za najlepši i najoriginalniji dizajn novogodišnje čestitke. Čestiku sa pobedničkim dizajnom Fakultet će slati na adrese svojih partnera, saradnika i prijatelja i poželeti im srećne predstojeće praznike.

Na adresu fakulteta stiglo je mnogo kreativnih rešenja, a ove godine je najuspešnija bila Sara Tanasković, studentkinja treće godine grafičkog dizajna.

Pobednički rad – zvanična čestitka FSU

Sara je jedan od najboljih studenata na fakultetu i sa nekoliko briljantnih rešenja dobila je čast da njen rad bude zvanična čestitka FSU. Sara se, sem grafičkig dizajna, bavi slikarstvom, fotografijom i performansom. Primer je svima i ponos je fakulteta.

Fakultet savremenih umetnosti čestita Sari na pobedničkom rešenju, a svim ostalim učesnicima zahvaljuje na učešću.

Pogledajte pobednički rad: