Studentkinje master studija vas pozivaju na inspirativno predavanje ,,Izazovi savremenog dizajna i održivost”

/ / Vesti / 24. 01. 2024.

Studentkinje Fakulteta savremenih umetnosti vas sa velikim zadovoljstvom pozivaju na inspirativno predavanje i studentsku tribinu koja će vas provesti kroz zanimljiv svet savremenog dizajna i održivosti. Očekujemo vas 26. januara u 12 časova u prelepom ambijentu Galerije FSU.

Kreativna rešenja za aktuelne ekološke izazove

Ovo interesantno predavanje pripremili su master studenti FSU zajedno sa svojim mentorom profesorom dr Draganom Ćalovićem. Tema tribine biće „Izazovi savremenog dizajna i održivost”, a tokom ovog predavanja zajedno ćemo istražiti ključne aspekte dizajna koji se suočavaju sa izazovima održivosti u današnjem svetu. U srcu našeg izlaganja biće pitanja o tome kako inovacije u dizajnu mogu biti usklađene sa principima održivog razvoja. Očekujte da ćemo vam predstaviti kreativna rešenja za aktuelne ekološke izazove i inspirisati vas da razmislite o svom vlastitom doprinosu ovoj važnoj temi.

Nije tajna da je održiv dizajn postao ključna komponenta u oblikovanju naše budućnosti. Zato smo za vas pripremili niz primera uspešnih projekata i pristupa u oblasti održivog dizajna, kako bismo vam demonstrirali da svako može napraviti pozitivan uticaj.

Ne propustite ovu priliku da se dobijete inspiraciju, učite i razmišljate o budućnosti dizajna i održivosti. Vaša prisutnost biće od velikog značaja, a zajedno možemo oblikovati svet koji će biti bolji za sve nas.

Prijavite se i obezbedite svoje mesto na ovoj zanimljivoj tribini

Molimo vas da potvrdite svoj dolazak putem forme na linku kako bismo osigurali dovoljno mesta za sve zainteresovane.

Radujemo se vašem dolasku na ovaj inspirativni događaj.