SVEČANO OTVARANJE IZLOŽBE „CONTINUA” GRUPE DIM TIM

/ / Vesti / 7. 05. 2024.

Sa zadovoljstvom vas pozivamo na svečano otvaranje velike izložbe pod nazivom „Continua” umetničke kolaborativne grupe „Dim Tim” iz Beograda. Svečano otvaranje je zakazano za 9. maj, od 18 časova, u Galeriji FSU.

Izložba će predstaviti dva ključna segmenta umetničkog stvaralaštva Dim Tima. Prvo, slike iz fascinantnog ciklusa „Metamorfoze ili Alibi za retoriku utopijske arhitekture“ otkriće slojevitu simboliku i dubinu umetničkog izraza koji karakteriše ovu grupu. Drugo, najnoviji radovi iz ciklusa „Code“ pomeraju granice kreativnosti i tehnike, istražujući nove načine izražavanja kroz umetnost.Ovaj događaj će posetiocima pružiti jedinstvenu priliku da se urone u svet vizuelne inspiracije.

Svi ljubitelji umetnosti i kulture su srdačno pozvani da se pridruže ovom događaju, podrže autore izloženih radova i uživaju u inspirativnom spoju umetnosti i struke. Ovo će biti prilika da se zajedno proslavi talent i kreativnost ovih umetnika, dok se uranja u dubine njihove vizije i izraza.