Svečano otvaranje izložbe „START 2023”

/ / Vesti / 9. 06. 2023.

Svečano otvaranje izložbe „START 2023” održaće se 16. juna, u 19 časova, u Umetničkom centru Univerzitetske biblioteke „Svetozar Marković”, na adresi Bulevar kralja Aleksandra 71.

Na izložbi će biti prikazani radovi studenata slikarstva, grafike i višemedijske umetnosti nastali na nastavnom predmetu Večernji akt. Autor izložbe je redovni profesor Ružica Bajić Sinkević.

Izložba će trajati sve do septembra i biće sastavni deo godišnje izložbe Departmana vizuelnih umetnosti.

Pozivamo vas da dođete na izložbu „START 2023” i uživate u delima mladih umetnika sa FSU.