Svet video-igara i umetničke vizije studenata FSU na izložbi Game Art radova

/ / Uncategorized, Vesti / 13. 03. 2024.

U prostoru UK „Parobrod” 19. februara 2024. godine svečano je otvorena izložba na kojoj su učesnici bili studenti Fakulteta savremenih umetnosti sa smera Game Art. Kroz svoje radove pokazali su rezultate vrednog i posvećenog rada tokom proteklog semestra i svoje vizije predstavili kroz sledeće oblasti: dizajn karaktera, dizajn nivoa, 3D modelovanje, koncept dizajn i animacija.

Pogledajte originalnost mladih talenata u oblasti Game Arta

Budući stručnjaci u ovoj oblasti su svoje radove posvećeno stvarali pod mentorstvom profesora FSU Irene Paunović i Luke Lazovića. Među studentima koji su radove predstavili u prostoru UK „Parobrod” su: Jelena Obradović, Dejan Lukić, Jovana Jelić, Strahinja Tadić, Marta Popović, Sofija Sojkić, Sofija Danilović, Vladimir Pavlović, Jana Ilinčić, Gjurgjica Varela, Vladimir Pavićević, Ivan Jovanović, Todor Stević, Filip Stojković, Muharem Murselji, Dijana Jovičić, Katarina Todosijević, Magdalena Krsmanović, Ljubomir Bulatović, Aleksandar Savić, Anastasija Popović, Arsenije Kojić, Nemanja Đurić, Aleksa Janković i Pavle Trišović.

Ova izložba je posetiocima obezbedila nezaboravan doživljaj, a velika posećenost je zasigurno ogromna motivacija i vetar u leđa talentovanim studentima, kojima želimo još mnogo uspeha u budućim karijerama.

Atmosferu sa izložbe možete pogledati i u galeriji.