Urošu Dojčinoviću Plaketa sa likom Sime Matavulja

/ / Vesti / 28. 12. 2021.

Profesor Fakulteta savremenih umetnosti Uroš Dojčinović dobio je veliko priznanje.

Udruženje književnika Srbije nagradilo je profesora Dojčinovića posebnim priznanjem, Plaketom udruženja sa likom Sime Matavulja, prvog predsednika ovog udruženja.

Nagrada za sveukupan stvaralački opus

Ovo posebno priznanje Uroš Dojčinović, muzičar, pedagog, muzikolog, kompozitor i publicista, dobio je za svoj sveukupan stvaralački opus i za dugogodišnju saradnju i doprinose udruženju.

Fakultet savremenih umetnosti čestita profesoru Dojčinoviću na ovom velikom i značajnom priznanju.